Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Липень 2024 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

До Авдіївки рушив уже третій гуманітарний вантаж із Запорізької області

Обласна влада та активні підприємства регіону зібрали 45 тонн продуктів харчування, теплих речей та будівельних матеріалів для жителів Донеччини.

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль нагадав, що перший гуманітарний вантаж було відправлено першого лютого. Насамперед для Авдіївки зібрали речі першої необхідності: їжу, теплі ковдри та дизпаливо для генераторів. Після цього до постраждалих рушили вантажівки з необхідними будівельними матеріалами. Сьогодні ж запоріжці відправили те, що зібрали пізніше і не відвезли одразу. У вантажі так само – їжа, будматеріали та теплі речі.

Як наголосив Костянтин Бриль, наразі при облдержадміністрації створено спеціальний штаб надання допомоги жителям Авдіївки. У його роботі беруть участь народні депутати України Сергій Валентиров і Олександр Пономарьов, а також представники всіх районів області.

- До надання гуманітарної допомоги жителям Авдіївки в Запорізькій області підійшли комплексно. Це дозволить уникнути безладу та можливих зловживань. Також ми звітуємо перед Кабміном та Адміністрацією Президента, аби ніхто не зміг нажитись на чужому горі. У свою чергу це допомагає знати нам імена всіх, хто активно допомагав нашим землякам, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Народний депутат України Сергій Валентиров повідомив, що жителі Бердянського району дуже активно беруть участь у зборі гуманітарної допомоги. Окрім теплих речей минулої п’ятниці до Авдіївки були відправлені рибні та м’ясні консерви, а також більше тисячі літрів моторних мастил, необхідних для бензопил, генераторів та автомобільної техніки.

За словами Костянтина Бриля, збір гуманітарної допомоги на цьому не припиняється. Запоріжці залишаються на зв’язку з Донецькою облдержадміністрацією і завжди готові прийти на допомогу своїм землякам.

http://www.zoda.gov.ua/Понеділок, 06 Лютого 2017 11:21 | Переглядів: 790

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]