Новини
«День довкілля»
![](/files/2017/Iq1emG0p.jpg)
08.04.2017- «День довкілля» колектив держслужбовців працював на прилеглій території райдержадміністрації. Всі присутні прибрали зелені зони від минулорічного листя та гілок, узбіччя та кювети привели у належний санітарний стан , провели обрізку кущів і викопування висохлих дерев, висадили квіти.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/Iq1d9BW8.jpg)
![](/files/2017/Iq1df6k1.jpg)
![](/files/2017/Iq1dlacN.jpg)
![](/files/2017/Iq1dpOEP.jpg)
![](/files/2017/Iq1dBgsu.jpg)
![](/files/2017/Iq1dM7FB.jpg)
![](/files/2017/Iq1dSqLv.jpg)
![](/files/2017/Iq1dY3og.jpg)
![](/files/2017/Iq1e2Ghl.jpg)
![](/files/2017/Iq1e8hfg.jpg)
![](/files/2017/Iq1ecMtu.jpg)
![](/files/2017/Iq1ehRQj.jpg)
![](/files/2017/Iq1erm2G.jpg)
![](/files/2017/Iq1exb0x.jpg)
![](/files/2017/Iq1eElO0.jpg)
Понеділок, 10 Квітня 2017 14:10 | Переглядів: 593