Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Квітень 2024 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

Військкомати та ветерани АТО об’єднують зусилля для мотивування запоріжців до військової служби

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна відбулося засідання круглого столу за участю представників військкоматів регіону та громадських організацій з питань популяризації військової служби за контрактом.

Відкриваючи захід, Едуард Гугнін наголосив, що головною метою зібрання є об’єднання зусиль учасників АТО та громадськості для залучення та мотивування запоріжців до військової служби.

- Нині в районах області фактично не залишається людей, яких можна залучити до служби за контрактом. Одночасно з цим ми бачимо, що коли виникають мітинги та певні акції, навколо з’являється чимало чоловіків у формі військових. Проте з кожним призовом все менше охочих вступати до лав Збройних Сил України. Аби навести лад у цьому питанні, потрібно налагодження взаємодії та проведення комплексних заходів щодо інформування та реклами привабливості військової служби за контрактом, - наголосив заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

Як повідомив обласний військовий комісар полковник Олександр Біда, у І кварталі 2017 року Запорізькій області було визначено завдання з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у кількості: осіб солдатського та сержантського складу - 490 чоловік; осіб офіцерського складу - 24 чоловіка.

У період з січня по березень цього року відбулося п’ять циклів відправки кандидатів на військову службу за контрактом із числа осіб рядового та сержантського складу до навчальних центрів, під час яких було прийнято 480 кандидатів, що становить 98% виконання завдання. З числа осіб офіцерського складу було відправлено 20 офіцерів або 83% до завдання.

Зокрема, планове завдання з відбору кандидатів на військову службу за контрактом за 1 квартал 2017 року було виконано у Розівському районі – 180%; Вільнянському – 143,8%; Василівському районі – 129,4%. Натомість Хортицький район м. Запоріжжя виконав планові показники на 55%; Гуляйпільский район – 56,3%; Вознесенівський район м. Запоріжжя – 61,1%; Новомиколаївський район – 61,5%.

Планове завдання на II квартал 2017 року з відбору громадян України для прийняття на військову службу за контрактом осіб солдатського та сержантського складу становить 520 чоловік. На кінець квітня планується IV цикл відправки кандидатів. На 04.04.2017 року відібрано лише вісім осіб. При плановому завданні із залучення осіб офіцерського складу на військову службу за контрактом 42 чоловіка відібрано лише четверо офіцерів.

За словами представників громадських організацій, нині ветерани АТО проводять численні уроки мужності та патріотизму в школах регіону. Також існують окремі курси підготовки для дорослого населення. Проте на місцях не вистачає відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо привабливості проходження військової служби за контрактом.

За результатами засідання його учасники прийняли рішення об’єднати роботу активістів та представників військкоматів, а також посилити рекламування військової служби за контрактом на постійній основі.

Довідково:

На військову службу за контрактом на посади солдатського, сержантського та старшинського складу приймаються:

громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.
Вік: від 18 років до 60 років (граничний вік прийняття в особливий період збільшується до 60 років для чоловіків, для жінок - до 50 років).
Відсутність судимості за скоєння тяжких злочинів.
Наявність базової середньої освіти.
Придатність за станом здоров’я:
Терміни контракту: військовослужбовці, що призвані за мобілізацією або на строкову службу та відслужили не менше 11 місяців, а також особи, звільнені з військової служби з березня 2014 року (з початку особливого періоду) по теперішній час, можуть підписати контракт терміном на 6 місяців. Після завершення шестимісячного контракту він може бути продовжений, за бажанням військовослужбовця, на 6 місяців або інші види контракту;

для осіб рядового складає 3 роки;
для осіб сержантського і старшинського складу від 3 до 5 років.
Не приймаються на військову службу за контрактом громадяни України, стосовно яких з’ясовано про:

невідповідність за станом здоров’я або перебування на обліку в психоневрологічних або наркологічних закладах охорони здоров’я;
винесення обвинувального вироку суду за кримінальним провадженням;
ведення досудового слідства або передачу кримінального провадження до суду;
не зняту або не погашену в установленому законодавством порядку судимість;
притягнення до кримінальної або адміністративної відповідальності за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДАЧетвер, 06 Квітня 2017 14:43 | Переглядів: 510

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]