Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Квітень 2024 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

Костянтин Бриль взяв на контроль проблемні питання жителів регіону В обласному контактному центрі відбулася пряма «гаряча лінія», під час якої з жителями області спілкувався голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Загалом до очільника регіону звернулися 18 жителів Запорізького краю. Дзвінки надійшли з Якимівського, Новомиколаївського, Михайлівського, Гуляйпільського, Більмацького, Бердянського, Приморського, Веселівського, Мелітопольського, Розівського, Запорізького та Пологівського районів. Головною темою спілкування стала реформа децентралізації влади, а також повноваження об’єднаних територіальних громад.

Так, до Костянтина Бриля звернулись жителі кількох районів з проблемами, розв’язання яких відтепер належить до повноважень депутатів ОТГ. Зокрема, харчування дітей, забезпечення водопостачання та каналізації тощо.

Також зателефонувала бабуся учасника АТО Тетяна Федоровська з проханням допомогти у вирішенні питання виділення земельної ділянки. Як наголосив голова облдержадміністрації, нині розпочато процес передачі земель поза межами населених пунктів у власність об'єднаним територіальним громадам. І Запорізька область поміж перших у цьому питанні.

- За ініціативи Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з 1 лютого Кабінет Міністрів України розпочав процес передачі земель поза межами населених пунктів у власність об'єднаним територіальним громадам. Завдяки цій ініціативі відтепер не чиновники, а самі громади прийматимуть рішення, як їм розподіляти землю. Окрему увагу буде приділено саме виділенню землі захисникам України і вже завтра, під час колегії облдержадміністрації, я поставлю відповідне завдання керівникам ОТГ, райдержадміністрацій та Держгеокадастру, - запевнив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Стосовно земельного питання до очільника регіону також звернувся житель Новомиколаївського району Юрій Терновський. Як пояснив Костянтин Бриль, нині це питання знаходиться на контролі в.о. голови райдержадміністрації.

З проханням допомогти розв’язати проблему підтоплення вулиці зателефонував житель Михайлівського району Володимир Цуканов. Жительку Пологівського району Олену Гутник турбує підтоплення приватного подвір’я. Тож, аби ці питання отримали вирішення, очільник регіону попросив заявників звернутися письмово до органів місцевої влади.

Жителька міста Енергодар попросила сприяння у вирішенні питання непрацюючого ліфта. Костянтин Бриль зазначив, що проблему заявниці буде прийнято до уваги, тим паче, що нині депутатський корпус Енергодара нарешті почав активну роботу, тож комунальні проблеми міста мають бути вирішені вже найближчим часом.

Житель Приморського району Віталій Падалко звернувся до Костянтина Бриля стосовно ремонту доріг у районі, а також з проханням до влади контролювати якість цього процесу.

Очільник регіону нагадав, що в цьому році Запорізька область отримала на баланс 5,5 тисячі кілометрів доріг та 429 мільйонів гривень на їх утримання.

- Нині влада області розподілила кошти пропорційно до кілометражу доріг у районах. Стосовно того, які саме автошляхи мають бути оновлені в першу чергу, ми збираємо пропозиції від влади на місцях, адже громадам краще видно, де це реально потрібно. Проте ми просимо насамперед приділяти увагу тим дорогам, де пересуваються шкільні автобуси, швидкі та громадський транспорт. Ремонт автошляхів розпочнеться одразу з настанням сприятливих погодних умов, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Жителька Запорізького району Світлана Тонконог поскаржилася очільнику регіону на недостатню кількість рейсових автобусів у Мар’ївці. На це присутній на прямій лінії директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Андрій Антонов повідомив, що в травні цього року буде проведено конкурс для визначення перевізника на цьому маршруті і заяву буде враховано.

Традиційно жителі регіону зверталися до голови облдержадміністрації з проханням надати матеріальну допомогу, медичну та соціальну підтримку, з питань працевлаштування та навіть стосовно необхідності розслідування Нацполіцією і прокуратурою регіону порушення законних прав.

З усіх порушених питань додзвонювачам були надані роз’яснення та консультації. Окремі доручення щодо опрацювання проблемних питань були надані керівникам профільних департаментів.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДАСереда, 28 Березня 2018 09:30 | Переглядів: 245

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]