Новини
У районі відбувся тиждень дитячого читання словами маленьких читачів
![](/files/2018/JjPcaFc2.jpg)
23 березня 2018 року Юльївська сільська бібліотека комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради Запорізької області зустріла першокласників Юльївського НВК разом з їх керівником Лариса Рябоштан. Учасники відкрили тиждень дитячого читання словами маленьких читачів «Ми вже уміємо читати». Діти з задоволенням ознайомились з книжковою виставкою «Раджу прочитати цікаві книги». З допомогою вчителя відібрали собі літературу, прочитали назви. Далі розглянули виставку дитячої творчості «Веселі саморобки» і завершили екскурсією у вітальні. Дітям було дуже цікаво вони з радістю обіцяли кожну неділю відвідувати сільську бібліотеку.
Відділ культури і туризму райдержадміінстрації
![](/files/2018/JjPcaSD9.jpg)
![](/files/2018/JjPcaBsX.jpg)
![](/files/2018/JjPcaHY4.jpg)
![](/files/2018/JjPcaLEA.jpg)
![](/files/2018/JjPcaPag.jpg)
![](/files/2018/JjPcaW8O.jpg)
Понеділок, 26 Березня 2018 11:18 | Переглядів: 332