Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Липень 2024 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

На водоймах Запорізької області починається весняно-літня заборона на вилов риби

Згідно з наказом Управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області з 1 квітня на водоймах регіону стартує весняно-літня (нерестова) заборона на лов водних біоресурсів.

У цей період повністю заборонено промислове рибальство, а любительський лов дозволено за межами нерестовищ на ділянках для любительського рибальства тільки з берега на одну вудку або донну снасть з одним гачком.

Заборона триватиме: на Запорізькому водосховищі – з 01 квітня по 09 червня; на Каховському водосховищі – з 10 квітня по 18 червня; на річках: у корінних водах – з 01 квітня по 21 травня, в придаткових системах – з 01 квітня по 30 червня.

Перелік нерестовищ на Каховському водосховищі: Заплава о. Хортиця; озеро Лиман між селами Нижня Хортиця та Розумівка; всі затоки та заплави вздовж правого берега р. Дніпро від гирла озера Лиман у с. Нижня Хортиця до мису Лиса гора в с. Лисогірка; внутрішні водойми о. Білий, розташованого на русловій ділянці Каховського водосховища в районі с. Розумівка та 100 – метрова акваторія мілководь навколо; гирло р. Кокань у с. Біленьке; затока Балабинська, затока Кушугум, затоплене русло р. Кушугум.

А також усі заплави Дніпровської гряди з усіма протоками та озерами включно в таких межах: від бази ГУНП у Запорізькій області «Динамо» вниз за течією до о. Головченко (останнього острова Дніпровської гряди в районі с. Біленьке Запорізького району) та на відстань 100 м від заростей очерету у напрямку руслової частини Каховського водосховища (р. Дніпро); від залізничної станції «1123 км» Запорізького району до о. Головченко (останнього острова Дніпровської гряди в районі с. Біленьке) однокілометрова акваторія вглиб Каховського водосховища вздовж заростей очерету Дніпровської гряди. Затока Каховського водосховища в районі м. Василівка від умовної межі: залізнична станція «Попово» - мис «Лиса гора», вглиб затоки до земляної греблі. Річка Конка від гирла(залізничного мосту) до східного краю с. Григорівка. Внутрішні водойми островів Великі та Малі Кучугури та трьохкілометрова акваторія навколо островів. Прибережна смуга мілководь завширшки 1 км від західного краю с. Іванівка Кам’янсько-Дніпровського району до річкового порту м. Енергодар, а також внутрішні водойми островів Іванівські Кучугури та однокілометрова акваторія навколо островів. Акваторія Каховського водосховища від скидного каналу Запорізької ТЕС до мережі електропередач протягом 2 км і 500 м від берега углиб водосховища, внутрішні водойми Водянських Кучугур включно. Прибережна смуга мілководь завширшки 1 км від західного краю м. Кам’янка-Дніпровська до східного краю с. Велика Знам’янка, Кам’янка-Дніпровського району, включаючи Кам’янські кучугури. Затока Олексіївська в с. Знам’янка Кам’янка-Дніпровського району від верхів’я до гирла.

Перелік нерестовищ на Запорізькому водосховищі: всі затоки та балки від верхів’я до гирла у межах Запорізької області; р. Вільнянка від східного краю с. Михайлівка Вільнянського району; 50 – метрова акваторія навколо о. Таволжанський; заплава о. ім. Сагайдачного та 100- метрова акваторія навколо острова.

Мапа нерестовищ:
https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1GxWFOcKAPyx1GqJ2YFeOErCdQRsWs7-_&ll=47.78075126080197%2C34.82776899999999&z=9

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДАСереда, 21 Березня 2018 09:03 | Переглядів: 339

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]