Новини
Коротко про головне…
![](/files/2018/Ji5EooH9.jpg)
15.03.2018 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк за участі першого заступника голови райдержадміністрації Світлани Чудеснової, голови районної ради Анатолія Шевчишина, заступника голови районної ради Сергія Бурми, регіонального консультанта з правових питань офісу впровадження децентралізаційної реформи при Запорізькому РВ АМУ Маргарити Трипольської провів робочу нараду з актуальних питань децентралізації за участі представників територіальних громад лівобережної частини Запорізького району.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/Ji5E52pL.jpg)
![](/files/2018/Ji5E9wDx.jpg)
![](/files/2018/Ji5EfYMt.jpg)
Четвер, 15 Березня 2018 13:18 | Переглядів: 364