Новини
У районі відбувся захід, присвячений 204-ій річниці від дня народження Кобзаря
![](/files/2018/JhLBLEMG.jpg)
У Миколай-Пільській сільській бібліотеці комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради Запорізької області відбувся захід, присвячений 204-ій річниці від дня народження Кобзаря – літературна година «Земна сила і духовна глибина українського Кобзаря», яку провела завідувач бібліотеки Тетяна Плахтиря. Присутніми були учні 3 класу (11 чоловік), класний керівник Петрик Ганна.
Відділ культури і туризму Запорізької райдержадміністрації
![](/files/2018/JhLBLwDl.jpg)
![](/files/2018/JhLBLLKM.jpg)
Вівторок, 13 Березня 2018 12:40 | Переглядів: 341