Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Лютий 2024 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23  
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

Шевченко в нашому серці

Саме під таким гаслом пройшов в Григорівському НВК бібліотечний урок на якому були присутні завуч по навчально-виховній роботі Вовк Юрій Григорович, учні 3 та 4 класів і їх класні керівники.
Бібліотекар Репях Людмила Миколаївна запропонувала мету уроку: Розкрити велич і безсмертя українського поета, світового генія, неперевершеного майстра слова Тараса Григоровича Шевченка. У класі на дошці були підготовлені вислови відомих людей, народні прислів’я та приказки про Тараса Шевченка. Також поряд стояли репродукції художніх творів, збірники віршів та поем. Присутні здійснили уявну подорож дорогами кобзаря, познайомилися з його життям та творчістю. Учні 3 класу Шестак К., Рибаков І, Соловей А., Пухирь А., Охріменко А., Терещенко К., Рябко Т., Москаленко І., Касімова Д. не залишились сторонніми спостерігачами, вони з радістю прочитали вірші про великого кобзаря. Для віх присутніх був представлений відеофільм Тарас Григорович Шевченко. Наприкінці уроку бібліотекар Репях Людмила Миколаївна розповіла учням, що Тарас Григорович дуже любив дітей і завжди радо спілкувався з ними.
Він залишив нам свої неоціненні духовні надбання – твори і світлу пам'ять про себе. Бібліотечний урок оселив в душах учнів атмосферу піднесеності і святковості, творчості і духовності.

Відділ освіти, молоді та спорту Запорізької райдержадміністраціїВівторок, 13 Березня 2018 09:42 | Переглядів: 380

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]