Новини
На базі Малокатеринівської селищної ради відбувся святковий концерт «Мелодія весни»
![](/files/2018/JhJSxKIf.jpg)
Напередодні 8 березня на базі Малокатеринівського селищного будинку культури комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради Запорізької області відбувся святковий концерт «Мелодія весни». Глядачам дарували гарний настрій і чудові емоції аматори художньої самодіяльності Малокатеринівського селищного будинку культури та представники Балабинського селищного будинку культури – керівник колективу Дмитро Бабчук та хореографічна студія «Stage».
Відділ культури і туризму Запорізької райдержадміністрації
![](/files/2018/JhJSxp20.jpg)
![](/files/2018/JhJSxCCu.jpg)
![](/files/2018/JhJSxxhD.jpg)
![](/files/2018/JhJSxvvl.jpg)
![](/files/2018/JhJSxgtK.jpg)
![](/files/2018/JhJSxsfT.jpg)
![](/files/2018/JhJSxyZW.jpg)
![](/files/2018/JhJSxAOd.jpg)
![](/files/2018/JhJSxFtp.jpg)
![](/files/2018/JhJSxHee.jpg)
Вівторок, 13 Березня 2018 08:28 | Переглядів: 409