Новини
Робочий виїзд на територію Біленьківської сільської ради
![](/files/2018/JfwJkWh6.jpg)
26 лютого 2018 начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Алеся Авдєєва здійснила виїзний прийом громадян на територію Біленьківської сільської ради. Під час прийому вирішено питання отримання медичної допомоги в КЗ «Центр первинної-медико санітарної допомоги» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.
Відділ організаційної роботи, діловодства
і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/JfwJkRan.jpg)
Вівторок, 27 Лютого 2018 11:23 | Переглядів: 353