Новини
Новоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Запорізького району перейняла естафету пересувної виставки «100 років боротьби Української революції 1917-1921 років»
![](/files/2018/JdMveFJe.jpg)
Новоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Запорізького району перейняла естафету пересувної виставки «100 років боротьби Української революції 1917-1921 років». Матеріали виставки підготовлені Українським інститутом національної пам’яті.
Вчитель історії та правознавства Діденко Зоя Сергіївна разом з учасниками шкільного осередку Малої академії наук України, учнями 11 класу Ніколаєвим Іваном та Талько-Побиванець Діаною протягом 15 та 16 лютого 2018 року проводять екскурсії для учнів закладу.
Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації
![](/files/2018/JdMvdoNi.jpg)
![](/files/2018/JdMvcYfV.jpg)
![](/files/2018/JdMve4N7.jpg)
![](/files/2018/JdMvf9Ea.jpg)
П'ятниця, 16 Лютого 2018 12:58 | Переглядів: 415