Новини
Відбувся публічний звіт голови Запорізької районної державної адміністрації Анатолія Васюка
![](/files/2018/JdLUwDuJ.jpg)
16.02.2018 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк в приміщені Запорізької райдержадміністрації публічно відзвітував перед громадськістю району депутатами районної ради, представниками органів влади,керівниками комунальних установ району, головами виконкомів сільських/селищних рад, організації роботодавців, професійних спілок, представниками засобів масової інформації, громадської ради про діяльності Запорізької райдержадміністрації у 2017 році. Під час свого звіту голова райдержадміністрації Анатолій Васюк детально проаналізував роботу райдержадміністрації впродовж минулого року з усіх стратегічних напрямків, детально зупинившись на бюджетних питаннях, інвестиціях, реалізації проектів, соціальному захисті населення та на конкретних справах, що втілені в життя в галузях освіти, медицини, культури та спорту. Після закінчення доповіді усі бажаючі мали можливість задати питання та отримати вичерпні відповіді на них від голови райдержадміністрації.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/JdLU5S3F.jpg)
![](/files/2018/JdLU6F3J.jpg)
![](/files/2018/JdLU8hQW.jpg)
![](/files/2018/JdLU9Hhz.jpg)
![](/files/2018/JdLUaTdh.jpg)
![](/files/2018/JdLUcdvV.jpg)
![](/files/2018/JdLUeQDH.jpg)
![](/files/2018/JdLUgdSk.jpg)
![](/files/2018/JdLUjMU8.jpg)
![](/files/2018/JdLUkxZD.jpg)
![](/files/2018/JdLUlSSf.jpg)
![](/files/2018/JdLUxojn.jpg)
![](/files/2018/JdLUzI49.jpg)
![](/files/2018/JdLUycek.jpg)
![](/files/2018/JdLUyYGc.jpg)
![](/files/2018/JdLUAG7J.jpg)
![](/files/2018/JdLUCq5Y.jpg)
![](/files/2018/JdLUDba3.jpg)
![](/files/2018/JdLUDVfx.jpg)
![](/files/2018/JdLUEMtk.jpg)
![](/files/2018/JdLUFJI3.jpg)
![](/files/2018/JdLUGtnQ.jpg)
![](/files/2018/JdLUHdgR.jpg)
![](/files/2018/JdLUI0yj.jpg)
![](/files/2018/JdLUILtp.jpg)
![](/files/2018/JdLULMKr.jpg)
![](/files/2018/JdVSeG8r.jpg)
![](/files/2018/JdVSeM6J.jpg)
![](/files/2018/JdVSeQeO.jpg)
![](/files/2018/JdVSeTBn.jpg)
![](/files/2018/JdVSeXq6.jpg)
![](/files/2018/JdVSf1rg.jpg)
![](/files/2018/JdVSf6bn.jpg)
![](/files/2018/JdVSfcHH.jpg)
![](/files/2018/JdVSficN.jpg)
![](/files/2018/JdVSfmWc.jpg)
![](/files/2018/JdVSfsjZ.jpg)
![](/files/2018/JdVSfxcZ.jpg)
![](/files/2018/JdVSfDB6.jpg)
![](/files/2018/JdVSfG9n.jpg)
![](/files/2018/JdVSfJXt.jpg)
![](/files/2018/JdVSfO5A.jpg)
![](/files/2018/JdVSfTfW.jpg)
![](/files/2018/JdVSfYGi.jpg)
![](/files/2018/JdVSg51h.jpg)
![](/files/2018/JdVSg9Z3.jpg)
![](/files/2018/JdVSgd92.jpg)
![](/files/2018/JdVSggdQ.jpg)
![](/files/2018/JdVSgkxr.jpg)
![](/files/2018/JdVSgnbt.jpg)
![](/files/2018/JdVSgqDf.jpg)
![](/files/2018/JdVSgwcc.jpg)
![](/files/2018/JdVSgz63.jpg)
![](/files/2018/JdVSgCFJ.jpg)
![](/files/2018/JdVSgGH9.jpg)
![](/files/2018/JdVSgLG8.jpg)
![](/files/2018/JdVSgOBG.jpg)
![](/files/2018/JdVSgS9V.jpg)
![](/files/2018/JdVSgXom.jpg)
![](/files/2018/JdVSh0fP.jpg)
![](/files/2018/JdVSh3Ux.jpg)
![](/files/2018/JdVSh887.jpg)
![](/files/2018/JdVShbbJ.jpg)
![](/files/2018/JdVShdVw.jpg)
![](/files/2018/JdVShirV.jpg)
![](/files/2018/JdVShoIw.jpg)
![](/files/2018/JdVShraQ.jpg)
![](/files/2018/JdVShub3.jpg)
![](/files/2018/JdVShzQD.jpg)
![](/files/2018/JdVShEjM.jpg)
![](/files/2018/JdVShGMw.jpg)
![](/files/2018/JdVShKBw.jpg)
![](/files/2018/JdVShQic.jpg)
![](/files/2018/JdVShV02.jpg)
![](/files/2018/JdVShXRs.jpg)
![](/files/2018/JdVSi1lh.jpg)
![](/files/2018/JdVSi5D6.jpg)
Публічний звіт голови Запорізької районної державної адміністрації Анатолія Васюка.docx
П'ятниця, 16 Лютого 2018 12:07 | Переглядів: 891