Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Лютий 2024 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23  
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

Реформування військкоматів у регіоні відбудеться в три етапи

Запорізька область упроваджує реформування військкоматів на основі досвіду, отриманого в ході експерименту щодо створення територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на базі Чернігівського обласного військового комісаріату. Протягом року обласні, міські та районні військові комісаріати будуть переформовані в такі центри.

Планується введення посад інструкторів-вербувальників та техніків.

До штату центрів заплановано введення нових відділів (відділень, груп): «рекрутингу та комплектування», «офіцерів запасу і кадрів», «військового обліку, бронювання та впровадження Єдиного державного реєстру військовозобов’язаних», «соціального забезпечення», «групи професійно-психологічного відбору» та «медичного відділення».

Як повідомив начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Олексій Караулов, створення центрів на базі військових комісаріатів планується здійснити у три етапи і завершити до 30.12.2018.

Так, під час першого етапу (до 30.04.2018) необхідно опрацювати: проекти штатів; перспективні завдання, функції та службові обов’язки посадових осіб; механізм комплектування інструкторів-вербувальників; заявки до Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України щодо проведення ремонту фондів, облаштування будівель (приміщень), забезпечення необхідним майном; уточнену потребу у фахівцях (посади інструкторів- вербувальників) для комплектування підрозділів рекрутингу; організувати курси підвищення кваліфікації на базі Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного з питань проведення відбору (рекрутингу) громадян України на військову службу за контрактом тощо.

У ході другого етапу (до 30.07.2018) планується розпочати фахову підготовку інструкторів-вербувальників на курсах підвищення кваліфікації; організувати виготовлення особистих військово-облікових документів, відповідних бланків з урахуванням створення на базі військових комісаріатів центрів; опрацювати заявки на забезпечення технікою, озброєнням, засобами зв’язку, оргтехнікою та іншим обладнанням.

Третій етап (до 30 грудня 2018 року) передбачає поетапний перехід військових комісаріатів на штати територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. До планової дати необхідно призначити особовий склад на відповідні посади; організувати вивчення особовим складом обов’язків за посадами у новій організаційно-штатній структурі; продовжити роботу з відбору військовослужбовців на посади інструкторів-вербувальників; завершити забезпечення технікою, озброєнням, засобами зв’язку, оргтехнікою та іншим обладнанням; забезпечити надання методичної та практичної допомоги тощо.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДАП'ятниця, 16 Лютого 2018 07:50 | Переглядів: 367

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]