Новини
Звернення громадян
![](/files/2018/JdtV8ped.jpg)
Служба у справах дітей Запорізької райдержадміністрації допомагає громадянам районну у вирішені життєвих питань. Так сьогодні 14.02.2018 надана консультація громадянці Топузлієвой яка проживає в селі Лежине Наталівської сільської ради з приводу реєстрації її малолітньої дитини .
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/JdtV3Z9P.jpg)
![](/files/2018/JdtV3g33.jpg)
![](/files/2018/JdtV6UaA.jpg)
Середа, 14 Лютого 2018 15:52 | Переглядів: 363