Новини
Голова райдержадміністрації провів робочу нараду щодо взаємодії органів виконавчої влади з громадськими та волонтерськими організаціями
![](/files/2018/Jd9ufxvE.jpg)
12.02.2018 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Світланою Чудесновою, керівником апарату райдержадміністрації Володимиром Макущенко, заступником керівника апарату, начальником відділу організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації Тетяною Гребенюк, начальником юридичного відділу апарату райдержадміністрації Юлією Халупник з питань взаємодії органів виконавчої влади з громадськими та волонтерськими організаціями. У ході наради обговорювались аспекти співпраці. Головою райдержадміністрації наголошено, що взаємодія органів виконавчої влади з громадськими організаціями необхідна для розвитку України як правової, демократичної і соціальної держави. Завдяки такій взаємодії буде досягнена ефективність державного управління, відкритість та прозорість діяльності державних органів, підвищиться рівень довіри громадян до влади.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/Jd9udHNl.jpg)
![](/files/2018/Jd9ueJSz.jpg)
![](/files/2018/Jd9uh5ag.jpg)
Понеділок, 12 Лютого 2018 14:17 | Переглядів: 330