Новини
Відбулася робоча нарада
![](/files/2018/Jd99mXC9.jpg)
Заступник керівника апарату, начальник відділу організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації Тетяна Гребенюк за участі начальника відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації Вікторії Паливоди провела нараду з головним спеціалістом кадрової роботи та спеціалістами відділу організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації стосовно забезпечення підвищення кваліфікації державних службовців райдержадміністрації за різними напрямками діяльності органу виконавчої влади, а також підготовки до участі у І етапі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у Запорізькому районі.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/Jd99mNzQ.jpg)
Понеділок, 12 Лютого 2018 13:27 | Переглядів: 409