Новини
Голова райдержадміністрації Анатолій Васюк прийняв участь у виїзному засіданні колегії Запорізької обласної державної адміністрації та Ради регіонального розвитку Запорізької області в залі засідань Бердянської міської ради
![](/files/2017/J04LK6M8.jpg)
22.11.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк прийняв участь у спільному виїзному засіданні колегії Запорізької обласної державної адміністрації та Ради регіонального розвитку Запорізької області в залі засідань Бердянської міської ради. Порядком денним передбачено розгляд питань: про стан забезпечення виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» в Запорізькій області за результатами 10 місяців 2017 року, про додержання прав і законних інтересів осіб з інвалідністю, зокрема реалізації вимог статті 9 Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю щодо доступності, в тому числі щодо забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об’єктів фізичного оточення на території Запорізької області, про обстеження об’єктів соціальної інфраструктури області щодо забезпечення надійності та безпеки їх експлуатації.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/J04LK9qJ.jpg)
![](/files/2017/J04LKbpU.jpg)
Середа, 22 Листопада 2017 14:44 | Переглядів: 506