Новини
Відбулася робоча нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи загальоосвітніх навчальних закладів району
![](/files/2017/IQ9PbLZ0.jpg)
20 вересня під головуванням завідувача КНМУ "ЗРМК" ЗРР ЗО відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи загальоосвітніх навчальних закладів району.
Під час наради були обговорені питання пріоритетних завдань щодо впровадження Державних стандартів дошкільної, початкової та базової середньої освіти; атестація педагогічних працівників у 2017/2018 навчальному році; підготовка до конкурсу "Учитель року - 2018"; поновлення сайтів, блогів, веб-сторінок ЗНЗ та педагогів району; проведення шкільного етапу учнівських олімпіад та підготовка до районного етапу конкурсу МАН.
За результатами наради надані доручення.
![](/files/2017/IQ9PbPtV.jpg)
![](/files/2017/IQ9PbQXR.jpg)
![](/files/2017/IQ9PbSnb.jpg)
![](/files/2017/IQ9PbUEq.jpg)
Четвер, 21 Вересня 2017 11:08 | Переглядів: 382