Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Липень 2024 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

Голова облдержадміністрації засуджує блокаду на Сході країни

Президент України Петро Порошенко звинувачує учасників блокування руху залізничного транспорту у поширенні енергетичної загрози у всій державі. Він заявив, що учасники на лінії кордону з окупованими територіями не блокують бойовиків, а в першу чергу шкодять державі.

На засіданні Ради національної безпеки Глава держави висловив невдоволення політичним діячам, які влаштовують піар на критичному блокуванні транспортних шляхів. На думку Президента, саме політики створюють образ слабкої держави, хаосу і отаманщини, коли влада не здатна навести порядок, і така картина подається закордонним ЗМІ. А ще гірше, що такі дії дискредитують Україну в очах населення тимчасово окупованих територій.

Голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль також загострив увагу на цьому питанні та висловив недовіру політичним популістам.

- Вважаю, що блокадою зайнялись, як уже казав наш Президент, багато політичних популістів, які взяли це питання на власне озброєння. Не потрібно забувати, що це хоч і тимчасово захоплена, але наша територія, і надра належать саме нам. Будувати на цьому популізм не варто, - підкреслив керівник облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Через брак енергетичного вугілля низка міст та областей будуть частково відключені від енергопостачання. Деякі металургійні підприємства вимушені скоротити виробництво через брак сировини. Як наслідок, скорочуються валютні надходження, адже лише в металургійному комплексі обсяг валютної виручки в річному вимірі складає більше 2 млрд. доларів.

Наразі планується додатково розширити перелік товарів, які заборонено перевозити через лінію розмежування, а також включити до нього радіотовари, будівельні матеріали з метою унеможливлення будівництва фортифікаційних споруд з боку бойовиків тощо.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюП'ятниця, 17 Лютого 2017 14:32 | Переглядів: 685

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]