Новини
Коротко про головне!
![](/files/2017/IPS6USC7.jpg)
18 вересня 2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк провів нараду з першим заступник голови райдержадміністрації Світланою Чудесновою, начальником відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства райдержадміністрації Анною Неумивакою та начальником Запорізького РЕМ Костянтином Крохмалем з питання організації заходів по недопущенню виникнення передумов до надзвичайних подій на об’єктах електроенергетики. Під час наради присутніми обговорену низку важливих питань, зокрема про ситуацію, що склалася в результаті звільнення висококваліфікованих спеціалістів, щодо заходів які проводяться для підтримки стабільної подачі електроенергії до місцевого населення та своєчасного виконання технічного обслуговування та ремонтів електромереж Запорізького району.
Відділ організаційної роботи,
діловодства і контролю апарату РДА
![](/files/2017/IPS6VkrX.jpg)
![](/files/2017/IPS6VGer.jpg)
![](/files/2017/IPS6W3Ri.jpg)
![](/files/2017/IPS6WKgw.jpg)
Вівторок, 19 Вересня 2017 16:17 | Переглядів: 417