Новини
Спільне засідання опікунської ради та Громадської інспекції при Долинській сільській раді
![](/files/2017/IP4d5MQb.jpg)
14.09.2017 начальник служби у справах дітей Запорізької райдержадміністрації Алеся Авдєєва прийняла участь у спільному засідання опікунської ради та Громадської інспекції при Долинській сільській раді. На порядок денний засідання були винесені наступні питання: про стан виконання батьківських обов’язків мешканців сільської ради, соціальний паспорт школи, поновлення банку даних пільгових категорій, а також про зняття з соціального супроводу дітей.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/IP4d5Wyw.jpg)
![](/files/2017/IP4d64On.jpg)
Четвер, 14 Вересня 2017 15:12 | Переглядів: 528