Новини
Виїзд на територію району
![](/files/2017/IOTvtkxl.jpg)
12 вересня головний лікаря комунального закладу " Запорізький районний центр ПМСД" Запорізької районної ради Миколай Красенков здійснив виїзд до Миколай-Пільської сільської ради, де недавно виконано поточний ремонт та установлено нові меблі в Ново - Петрівському ФАП.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/IOTvttmL.jpg)
![](/files/2017/IOTvtBj8.jpg)
![](/files/2017/IOTvtGHo.jpg)
Середа, 13 Вересня 2017 13:14 | Переглядів: 395