Новини
Щотижнева нарада голови Запорізької райдержадміністрації Анатолія Васюка
![](/files/2017/INsVSZWw.jpg)
04.08.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк за участі заступника голови райдержадміністрації Юрія Зенкіна, голови районної ради Анатолія Шевчишина, заступника голови районної ради Сергія Бурми провів щотижневу нараду з керівником апарату РДА, начальниками відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації. Під час наради обговорено організований початок нового навчального року, стан справ в освітній галузі та проблемні питання діяльності, стан підготовки установ району до початку опалювального сезону, про інклюзивну освіту та впровадження її в навчальних закладах району, про підсумки діяльності агропромислового комплексу та початок посіву озимих культур в Запорізькому районі, підготовка до участі у Покровській ярмарці та дня фізкультурника, а також інші нагальні питання. Також наголошено на необхідності забезпечення виконання заходів з охорони праці та необхідності посилення моніторингу суспільно-політичної ситуації та реагування на деструктивні прояви, своєчасному виявленні можливих зон соціальної напруги, зокрема, пов’язаних із проведенням децентралізації.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/INsVSlw2.jpg)
![](/files/2017/INsVSFAA.jpg)
Понеділок, 04 Вересня 2017 14:20 | Переглядів: 444