Новини
Запорізький район прийняв участь у святковій ході до Дня Державного Прапору України та Дня незалежності України
![](/files/2017/IMlZhZGI.jpg)
24 серпня 2017 року патріотично налаштовані мешканці Запорізького району – делегація працівників культури районного та сільських закладів (майже 20 чоловік) взяли участь у святковій ході до Дня Державного Прапору України та Дня незалежності України.
Хода розпочалася від площі Маяковського до майдану Героїв, після якої відбувся військовий парад з виступом військових оркестрів, а також поздоровлення керівників міста та області зі святом.
Відділ культури і туризму райдержадміністрації
![](/files/2017/IMlZhKsJ.jpg)
![](/files/2017/IMlZhNR2.jpg)
![](/files/2017/IMlZhSUy.jpg)
![](/files/2017/IMlZhVKG.jpg)
Понеділок, 28 Серпня 2017 14:57 | Переглядів: 401