Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Квітень 2024 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

У Малокатеринівці відкрили новий дитячий майданчик

У п’ятницю, 18 серпня, голова райдержадміністрації Анатолій Васюк, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Тетяна Рогач взяли участь у відкритті нового дитячого ігрового майданчика у Малокатеринівці. Розділити радість разом з мешканцями території та їхніми дітками прибув голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, завдяки йому мрія малокатеринівських діток стала реальністю. У рамках Програми сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради було виділено понад 350 тисяч гривень на дитячий майданчик у Малокатеринівці, комп’ютерний клас, інтерактивну дошку та мультимедійний проектор для НВК.
- Наше майбутнє – за нашими дітьми, це цвіт і гордість наших сіл, міст, області та України. І вони заслуговують щасливого дитинства, - наголосив голова обласної ради Григорій Самардак. – Бажаю нашим славним дітям добре навчатися, виростати геніями, бути першими в усьому, натхнення для здійснення усіх мрій і сподівань.
Найкращі вітання та слова вдячності у ході заходу висловили голова райдержадміністрації Анатолій Васюк, голова районної ради Анатолій Шевчишин, Малокатеринівський селищний голова Людмила Волик, депутати, громадскість.
Для дітей місцева влада підготувала чудові розваги: ляльковий театр, безкоштовне мороживо та сік. Але більшість дітвори не можливо було відірвати від нових гойдалок, гірок, каруселей. Малюкам відразу полюбилося це чудове ігрове містечко.П'ятниця, 18 Серпня 2017 18:32 | Переглядів: 480

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]