Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Липень 2024 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

ВЕТЕРАНАМ СПРОЩЕНО ПРОЦЕДУРУ ОТРИМАННЯ ПІЛЬГ НА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Тепер для оформлення пільг для ветеранів замість двох окремих заяв подається одна спрощена – про взяття на облік та про надання пільг. Це стало можливим завдяки експериментальному проєкту, – повідомляє Пенсійний фонд України.

В спрощеній заяві ветеран війни має зазначити значно меншу кількість інформації, ніж раніше – дані беруться з державних реєстрів. Окрім самого ветерана, подати спрощену заяву на призначення пільг можуть члени його родини.

Заяву можна подати в сервісному центрі Пенсійного фонду України, надіслати поштою або онлайн через вебпортал електронних послуг Фонду.

Щоб подати заяву через вебпортал, потрібно зробити такі кроки:

Зайдіть на вебпортал Фонду (https://portal.pfu.gov.ua/) та авторизуйтесь за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

В особистому кабінеті на панелі зліва в розділі «Комунікації з ПФУ» оберіть опцію «Заява на житлову субсидію чи пільгу».

Ознайомтесь з інформацією у спливаючому вікні та натисніть кнопку «Продовжити».

У полі, що відкриється, оберіть опцію «Заява про взяття на облік ветерана війни і надання йому пільг за експериментальним проектом».

Заповніть онлайн-форму, що з’явиться на екрані: зазначте особу, що подає заяву, вкажіть загальну інформацію про пільговика (у т.ч. паспортні та адресні дані), додайте дані документів про пільги, інформацію про банківські реквізити тощо.

Перед остаточним формуванням заяви та відправленням її до Пенсійного фонду України, за допомогою опції «Додати файл». За бажанням та за наявності додайте відскановані копії документів, які можуть впливати на пільгу. Надайте згоду на передачу та обробку персональних даних, поставивши відповідну позначку, і натисніть кнопку «Сформувати заяву».

Перевірте дані сформованої заяви та надішліть до Пенсійного фонду України, натиснувши кнопку «Підписати та відправити в ПФУ».

З результатом розгляду заяви про призначення пільги можна ознайомитись у розділі «Мої звернення» – «Статус звернення».Четвер, 04 Липня 2024 07:36 | Переглядів: 35

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]