Новини
Сьогодні в Запорізькій районній державній адміністрації відбулась подія що включала в себе вручення відзнак Президента України сім'ям загиблих військовослужбовців
![](/files/2023/OeYWFXYT.jpeg)
Сьогодні в Запорізькій районній державній адміністрації відбулась подія що включала в себе вручення відзнак Президента України сім'ям загиблих військовослужбовців. Вона підкреслює вдячність і визнання, що належать цим родинам, які втратили своїх близьких внаслідок їхньої служби заради країни.
Ми продовжимо пам'ятати тих, хто віддав своє життя заради нашої безпеки, і підтримувати сім'ї загиблих в цей важкий час. Разом ми збудуємо майбутнє, на яке можна буде пишатися і яке буде надихати наступні покоління.
Дякуємо всім, хто прийняв участь у цій урочистій події, а особливо родинам загиблих військовослужбовців, за їхню мужність, жертовність та відданість. Ваші близькі завжди залишатимуться героями і будуть жити в наших серцях.
![](/files/2023/OeYWFK1W.jpeg)
![](/files/2023/OeYWFOvK.jpeg)
![](/files/2023/OeYWFTQD.jpeg)
![](/files/2023/OeYWG1YX.jpeg)
![](/files/2023/OeYWG7cZ.jpeg)
![](/files/2023/OeYWGblr.jpeg)
![](/files/2023/OeYWGfgG.jpeg)
![](/files/2023/OeYWGjcz.jpeg)
![](/files/2023/OeYWGn7W.jpeg)
![](/files/2023/OeYWGrb5.jpeg)
![](/files/2023/OeYWGwp6.jpeg)
![](/files/2023/OeYWGB36.jpeg)
![](/files/2023/OeYWGEZx.jpeg)
Середа, 21 Червня 2023 16:04 | Переглядів: 178