Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Червень 2024 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Пошук

Новини

Історія успішного працевлаштування ВПО

Російське повномасштабне військове вторгнення принесло багато лиха українцям, але не зламало нас, а зробило сильнішими. По всій країні можна знайти безліч прикладів, як наші громадяни знаходять рішення у тяжких ситуаціях в різних сферах життя. Сподіваємось, що і наша історія, послугує підказкою комусь, хто змушений був через війну покинути рідну домівку, втратив роботу або стикнувся з кадровими проблемами у своїй бізнесовій діяльності.
   Йдеться про механізм, який був розроблений українським урядом для роботодавців, які зараз працевлаштовують внутрішньо переміщених осіб та мають можливість отримувати за це від держави компенсацію витрат на оплату їх праці протягом перших двох місяців роботи у розмірі мінімальної зарплати. Тобто роботодавець може відчутно мінімізувати фінансові ризики, приймаючи в штат нового працівника та має достатній час, щоб пересвідчитись в його компетенціях та кваліфікації, а новий співробітник за цей час може зацікавити своїми здібностями та навичками працедавця у подальшій вигідній співпраці.
Саме так сталося з Кучеруком Олександром Сергійовичем, який змушений був переселитися з Бахмутського району Донецької області до Павлівської ОТГ Запорізького району.
   Свій професійний шлях чоловік розпочав відразу після закінчення коледжу у 2005 році, де здобув кваліфікацію техніка-електрика. Безперервно працював на одному з найбільших енергогенеруючих підприємств Донбасу, поки війна не залишила вибору…
   На початку червня Олександр Сергійович звернувся до Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості за підтримкою та допомогою у пошуку роботи. Фахівцями філії було надано повний спектр соціальних послуг, проаналізовано профіль безробітного, складено резюме, яке було надано місцевим роботодавцям, адже на локальному ринку праці завжди спостерігається кадровий дефіцит фахівців електротехнічної сфери.
   Вже через кілька тижнів кандидатом зацікавилось одне із ринкоутворюючих сільськогосподарських підприємств району, а на початку липня Кучерук О. С. вже був прийнятий до штату працівників ТОВ «НВП «Сортостанція», де продовжує працювати по теперішній час, роблячи свій внесок в економічну спроможність України у співпраці з роботодавцем, який вже отримав компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО від служби зайнятості.
   Детальніше про цей механізм можна дізнатися за посиланням: https://bit.ly/prats_VPO.

Вільнянська районна філія
Запорізького обласного центру зайнятостіЧетвер, 22 Вересня 2022 09:12 | Переглядів: 544

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]