Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Лютий 2024 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23  
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

Класи безпеки в освітньому середовищі

Створення та підтримка належного рівня безпеки в освітньому середовищі, забезпечення організації та участь у реалізації узгоджених заходів із запобігання, раннього виявлення, припинення й усунення негативних явищ та їх шкідливих наслідків є спільною метою ДСНС, правоохоронних органів та освітян. Протягом серпня 2022 року на території нашої області розпочато реалізацію ідеї створення Класів безпеки, основною метою яких є організація занять для дітей різновікових категорій в безпековій сфері, формування навичок безпечного проживання з раннього віку.

05 серпня 2022 року в Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області відбулося засідання круглого столу стосовно організації роботи зі створення Класів безпеки на базі закладів освіти Запорізької області. На території Запорізького району визначено 12 закладів загальної середньої освіти та 2 заклади дошкільної освіти, на базі яких заплановано створення пілотних Класів безпеки.

У зустрічі взяли участь співробітники Національної поліції, ДСНС, представники органів державної влади та представники закладів освіти Запорізького району, визначених для участі у проекті.

Фахівці ДСНС та Національної поліції області обговорили з учасниками заходу необхідність створення Класів безпеки на базі закладів освіти, надали рекомендації щодо їх облаштування, проаналізували досвід запровадження цього проекту в інших регіонах України, визначили перші спільні кроки для ефективного запровадження проекту. Наприкінці наради кожен учасник отримав інформаційні листівки щодо правил забезпечення безпеки життєдіяльності.

 

 

Відділ освіти, охорони здоров’я, культури і спорту райдержадміністраціїПонеділок, 08 Серпня 2022 14:27 | Переглядів: 359

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]