Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Лютий 2024 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23  
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

“ПРОЗОРИЙ БЮДЖЕТ”: ІНФОРМАЦІЯ ПРО БЮДЖЕТ ДОСТУПНА КОЖНОМУ ГРОМАДЯНИНУ

Міністерство фінансів України нагадує, що бюджетна система України ґрунтується на принципах публічності та прозорості. Реалізація цих принципів передбачає наявність дієвої системи інструментів інформування громадськості з державного та місцевих бюджетів. 3 цією метою фахівцями було створено інтегровану інформаційно-аналітичну систему "Прозорий бюджет", яка забезпечує прозорість бюджетних процесів та процедур та дозволяє громадянам контролювати використання бюджетних коштів. 

Міністерство наголошує, що для забезпечення доступності інформації про бюджет, бюджетні документи мають бути оприлюднені розпорядниками даної інформації на своїх офіційних сайтах або в інший спосіб відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». 

Зокрема, місцеві державні адміністрації та виконавчі органи відповідних місцевих рад повинні оприлюднювати: 

  • прогноз місцевого бюджету;

  • проєкт рішення про місцевий бюджет;

  •  рішення про місцевий бюджет.

Міністерством фінансів України розроблено можливість оприлюднення бюджетних документів, які верифіковані та завантажені IAC «LOGICА», на офіційному державному порталі «Бюджет для громадян» (https://openbudget.gov.ua), який призначений для інформування громадськості про основні цілі, завдання та пріоритетні напрями бюджетної політики України. 

Оприлюднення бюджетних документів відбуватиметься автоматично, у разі погодження дії оприлюднення розпорядниками інформації, та якщо версія документу повністю верифікована IAC «LOGICA». Тому, Міністерство фінансів просить розпорядників інформації відповідально та уважно ставитися до документів, які відправляються на оприлюднення та підписуються електронним підписом, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису уповноважених осіб.

 

Департамент культури та інформаційної політики ЗОДАЧетвер, 20 Січня 2022 08:25 | Переглядів: 374

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]