Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Лютий 2024 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23  
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

30 вересня – День усиновлення

В останній день вересня ми відзначаємо День усиновлення – свято батьків і дітей, які волею долі стали однією сім’єю. Це свято люблячої і міцної сім’ї, життєвої мудрості і щирості, великої душі і великого терпіння.

Вітаю з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього порівняно молодого свята – усиновлювачів, вихователів дитячих будинків, опікунів, працівників служб у справах дітей та центрів соціальної служби для сім’ї, дітей і молоді!

Усиновлення – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини. Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих.

Висловлюю свою повагу і подяку усиновителям, які допомогли дітям, котрі втратили можливість зростати в рідних сім'ях, знайти нові родини, відчути в них тепло, захист і піклування. Нехай ваш приклад буде гідним наслідування. Ви дали кожній дитині, яка росте у вашій родині, найважливіше – щастя мати сім’ю, батька і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з ним свою любов і душевне тепло.

Бажаю всім здоров’я, миру, добра і благополуччя, щоб ваші будинки завжди повнилися дитячим щасливим сміхом, а діти росли здоровими і успішними. Хай щедрість і милосердя ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидають ваші серця!

 

 

Перший заступник голови Запорізької райдержадміністрації Світлана ЧУДЕСНОВАЧетвер, 30 Вересня 2021 09:04 | Переглядів: 202

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]