Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Лютий 2024 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23  
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

В ОБЛАСТІ ТРИВАЄ РОБОТА ПО ЗАПРОВАДЖЕННЮ ЗАХОДІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ СТРАТЕГІЇ ІЗ СТВОРЕННЯ БЕЗБАР’ЄРНОГО ПРОСТОРУ УКРАЇНІ НА ПЕРІОД ДО 2030 РОКУ

Створення безбар’єрного простору для маломобільних груп населення сьогодні є одним із пріоритетних завдань, які належить вирішувати органам влади всіх рівнів.

Відсутність безбар’єрного середовища не лише створює проблеми для мільйонів громадян, але і призводить до загального погіршення добробуту кожної людини. Проблеми наявні у загальному доступі до інфраструктури (як фізичної, так і цифрової), а також у кожній сфері життя людини, зокрема ускладнений доступ до громадського транспорту та об’єктів фізичного оточення, відсутність адаптації інформації, сайтів та додатків для всіх громадян, суспільне несприйняття, бар’єри у доступі до освіти, роботи. Крім того, недостатній рівень забезпечення статистичними даними не дає змогу точно визначити кількість людей, які щодня стикаються з тими чи іншими бар’єрами, та, як наслідок, ускладнює процес формування та реалізації державної політики для усунення цих бар’єрів.

Забезпечення інклюзивності в регіоні є одним з найважливіших напрямів роботи облдержадміністрації.

В області проживає 1 млн. 687 тисяч осіб із них 124 235 тисяч осіб з інвалідністю, що складає 7% від мешканців області, 4% осіб з інвалідністю пересуваються на кріслах колісних.

Як повідомив начальник Управління містобудування та архітектури, головний архітектор області Олександр Билим, облдержадміністрацією розроблено обласний план заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Запорізькій області.

«Його метою є створення безперешкодного середовища для всіх груп населення, забезпечення рівних можливостей кожній людині реалізовувати свої права, отримувати послуги на рівні з іншими шляхом інтегрування фізичної, інформаційної, цифрової, соціальної, громадянської, економічної та освітньої безбар’єрності до всіх сфер державної політики» - зауважив посадовець та запросив всіх бажаючих до його обговорення.

 

Детально з проєктом обласного плану можна ознайомитись за посиланням: https://www.zoda.gov.ua/news/57442/projekt-oblasniy-plan-zahodiv-na-2021-i-2022-roki-z-realizatsiji-natsionalnoji-strategiji-iz-stvorennya-bezbarjernogo-prostoru-v-zaporizkiy-oblasti.html

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДАСереда, 29 Вересня 2021 08:30 | Переглядів: 119

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]