Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Липень 2024 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

В Україні триває вакцинація організованих колективів

В Україні триває вакцинація організованих колективів, які мають понад 50 осіб, охочих щепитися проти COVID-19.

Наразі для вакцинації в Україні використовують вакцини знаних у світі розробників і виробників:

AstraZeneca (Covishield, SKBio) індійського, корейського та італійського виробництва — це векторна вакцина, яку розробив Оксфордський університет та британсько-шведська компанія AstraZeneca. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 12 тижнів. Першу і другу дозу можна отримати вакциною AstraZeneca, виробленою на різних майданчиках. Схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного використання.

CoronaVac/Sinovac Biotech — це інактивована вакцина, розроблена китайським фармацевтичним підприємством Sinovac Biotech. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 14-28 днів Схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного використання.

Comirnaty/Pfizer-BioNTech — це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 21 день. Схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного використання.

Moderna — це мРНК-вакцина, розроблена американською фармацевтичною компанією Moderna. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів. Схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного використання.

В Україні офіційно стартував 5-й етап вакцинації проти COVID-19, тому кожен українець, старший 18 років, може щепитися та захистити себе від хвороби.

Крім пунктів вакцинації та центрів масової вакцинації щеплення ще проводять мобільні бригади.
Мобільні бригади щеплюють:
- професійні групи (медики, освітяни, військові, соціальні працівники, працівники органів державної влади та ін.)
- організовані колективи із більше, ніж 50 людьми
- маломобільні громадяни

Якщо на підприємстві, установі чи в організації є 50 і більше бажаючих вакцинуватися, то роботодавець може звернутися до контакт-центру за номером МОЗ 0 800 60 20 19 та залишити заявку на виїзд мобільної бригади для щеплення організованого колективу.
Як записатися?
На щеплення вас запише роботодавець.
Для цього в компанії мають призначити відповідального за підготовку та організацію процесу вакцинації, який має скласти поіменний список охочих щепитися працівників.
Коли підійде час щеплення колективу, регіональний координатор з вакцинації зателефонує відповідальній особі та повідомить усю необхідну інформацію для підготовки та проведення щеплень.

Маломобільні громадяни можуть самостійно звернутися до контакт-центру за номером 0 800 60 20 19.

Відділ забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністраціїП'ятниця, 30 Липня 2021 09:10 | Переглядів: 241

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]