Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Грудень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини

ВАЖЛИВО! ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ!

Уряд 2 червня 2021 року прийняв постанову „Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 31січня 2007 р. № 70 і від 8 серпня 2007 р. № 1010”, яка врегульовує організаційні питання стосовно надання державної допомоги підприємствам та організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю, забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації.
Постановою передбачено передати повноваження щодо:
прийняття рішень стосовно надання державної допомоги підприємствам та організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю у вигляді пільг з оподаткування – до Національної соціальної сервісної служби;
прийому заяв від осіб з інвалідністю для забезпечення технічними засобами реабілітації (протезно-ортопедичними виробами підвищеної складності) – до відділень Фонду соціального захисту інвалідів.

Уряд посилив соціальні гарантії людям з інвалідністю, учасникам АТО / ООС у частині забезпечення їх протезно-ортопедичними виробами
Сьогодні Уряд затвердив постанову ,,Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 і від 1 жовтня 2014 р. № 518 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов”, якою врегулювано питання протезування осіб з інвалідністю, зокрема:
зменшено строки експлуатації протезно-ортопедичних виробів для осіб з інвалідністю, які постійно працюють, служать, навчаються, та мають найвищий (IV) ступінь функціональних можливостей, а також учасників АТО / ООС,
знято кількісні обмеження щодо заміни приймальної гільзи (куксоприймача) до протезів нижніх кінцівок,
передбачено збільшення до трьох одиниць вкладишів із силіконової або гелевої композиції для кукс нижніх кінцівок при первинному забезпеченні протезно-ортопедичними виробами для безпечних та комфортних умов на початкових етапах користування протезно-ортопедичними виробами.

Уряд 02 червня 2021 року ухвалив розпорядження про виплату грошової компенсації за належні жилі приміщення для осіб з інвалідністю І-ІІ груп, які отримали вади під час участі в Революції Гідності, а також членам сімей загиблих (померлих) учасників Революції Гідності.

Запорізькій області також виділені відповідні кошти, що надасть можливість виплатити компенсацію за житло членам сімей загиблих (померлих) учасників Революції Гідності, які мешкають у Запорізькій області.

Міністерство ветеранів України зробило все можливе для того, щоб учасники Революції Гідності, які втратили здоров’я, захищаючи європейські цінності та свободи в Україні, та члени сімей загиблих (померлих) учасників Революції Гідності отримали виплату компенсації за житло.

Урядом 02 червня 2021 року під час засідання Кабінету Міністрів України ухвалено підготовлений Міністерством ветеранів України проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей на 2021 рік».

Це дасть можливість забезпечити житлом особу з інвалідністю II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, яка мешкає у Запорізькій області.

Нагадаємо, Міністерство ветеранів України, як головний розпорядник субвенції та відповідальний виконавець цієї бюджетної програм було здійснено розподіл коштів субвенції пропорційно поданої регіональними органами соціального захисту населення інформації про потребу у наданні грошової компенсації.Четвер, 03 Червня 2021 15:35 | Переглядів: 134

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]