Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Липень 2024 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

Соціальний захист ветеранів, пенсіонерів, інвалідів та малозабезпечених – надії та реальність

10 лютого 2017 року на базі прес-центру «Журналіст» Запорізької обласної організації НСЖУ за ініціативою громадської організації «За права пенсіонерів» відбувся «круглий» стіл на тему «Соціальний захист ветеранів, пенсіонерів, інвалідів та малозабезпечених – надії та реальність».

У заході взяли участь лідери громадських організацій, представники міської та обласної влади, пенсійного фонду України по Запорізькій області, благодійних фондів. А також голова профспілки працівників культури КЗ «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради, провідний методист з дозвіллєвої та туристичної діяльності Анастасія Якубіна.

Валерій Фоменко – голова громадської організації «За права пенсіонерів», охарактеризував ситуацію в країні щодо соціального захисту малозабезпечених верств населення і озвучив головну ідею «круглого» столу – боротьба за забезпечення нормального життя, дотримання соціальних стандартів для всіх верств населення і консолідація громадських організацій у виробленні пропозицій щодо вдосконалення пенсійного законодавства в Україні.

Керівники громадських організацій розповіли про гострі та актуальними проблеми сьогодення. Анастасія Якубіна ознайомила присутніх з існуючими в даному напрямку проблемами галузі культури Запорізького району. Представники обласної та міської влади відповіли на важливі питання громадських активістів: призначення пенсій, субсидій, зміни в законодавстві України тощо.

В ході «круглого» столу обговорено пропозиції щодо вдосконалення пенсійного законодавства та системи соціального захисту малозабезпечених категорій населення України, які будуть подані для розгляду в Кабінет Міністрів і Верховну Раду України.

 Понеділок, 13 Лютого 2017 15:53 | Переглядів: 732

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]