Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Вересень 2022 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

Безробітним запоріжцям пропонують навчання у Центрах професійно-технічної освіти

Запоріжці мають змогу оволодіти першою професією або навчитися новій. Так, для вирішення проблем підготовки якісних кадрів державною Службою зайнятості створена власна навчальна база.

Центри професійно-технічної освіти державної Служби зайнятості є державними навчальними закладами. На цей час їх функціонує 11: Рівненський, Одеський, Дніпропетровський, Донецький, Луганський, Львівський, Полтавський, Сумський, Івано-Франківський, Харківський, Херсонський.

У навчальних закладах здійснюється професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації як безробітних за направленням державної Служби зайнятості, так і слухачів за кошти юридичних та фізичних осіб.

За словами фахівців, перевагами цих навчальних закладів є стислі терміни навчання, максимальне врахування вимог роботодавців, висока ймовірність працевлаштування, впровадження новітніх технологій навчання, можливість навчатися за індивідуальною формою, комфортна атмосфера навчання для людей різного віку.

Також Центри забезпечують проживання слухачів під час професійного навчання у комфортному гуртожитку. Витрати, пов’язані з організацією професійного навчання безробітних, проживання та проїзду до міста, де знаходиться навчальний заклад, фінансується Службою зайнятості.

Навчання проводиться більше, ніж за 100 професіями. Серед них такі популярні, як «адміністратор», «штукатур», «електрогазозварник», «токар», «лицювальник-плиточник», «перукар», так і специфічні: «виноградар», «бляхар», «рибовод», тощо.

Протягом 7 місяців 2017 року за направленням Запорізького обласного центру зайнятості навчання пройшли 441 зареєстрований безробітний.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДАВівторок, 29 Серпня 2017 14:35 | Переглядів: 312

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]