Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Жовтень 2023 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Пошук

Новини

Запоріжцям надано роз’яснення щодо нарахування субсидій

Удосконалено процес надання житлових субсидій. Зокрема, внесено зміни до положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, врегульовано питання виплати призначеної субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу у разі смерті особи, якій було призначено субсидію. Вона виплачується одній з осіб, з урахуванням яких було призначено субсидію, за заявою такої особи. До того ж, у разі смерті особи, якій було призначено субсидію, надання субсидії не припиняється до закінчення строку її призначення за умови, що у житловому приміщенні зареєстровані інші особи, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

Надано можливість призначення субсидії недієздатній особі за заявою опікуна. У разі, коли в житлових приміщеннях зареєстровані неповнолітні діти, які залишилися без батьківської опіки (піклування), або недієздатні особи працездатного віку, над якими встановлено опіку, субсидія призначається за заявою опікуна і розраховується, виходячи з розміру пенсії у зв’язку з втратою годувальника та інших видів пенсії і соціальних виплат, які отримує опікун (піклувальник) на підопічних дітей та недієздатних осіб. Розміри пенсії у зв’язку з втратою годувальника та інших видів пенсії і соціальних виплат, які отримує опікун (піклувальник) на підопічних дітей і недієздатних осіб, не враховуються до сукупного доходу опікуна (піклувальника) у разі його звернення за призначенням субсидії за місцем реєстрації.

Для громадян, які є отримувачами лише пенсії, також відбулися зміни. У разі, коли на час звернення за призначенням субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг особа є непрацюючим пенсіонером, який декларує відсутність в останньому місяці періоду, за який враховуються доходи, інших доходів, крім пенсії, до її середньомісячного сукупного доходу враховується розмір пенсії за такий місяць.

Також зменшено період, за який враховуються доходи домогосподарств для призначення їм житлових субсидій, з чотирьох до двох останніх кварталів. З урахуванням того, що розрахунок субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у жовтні на опалювальний період буде проводитись на підставі доходів за перше півріччя 2017 року, для забезпечення своєчасного проведення відповідного розрахунку, Урядом надано доручення щодо взяття під особистий контроль питання отримання протягом вересня 2017 року інформації про доходи всіх отримувачів субсидій.

Субсидія не призначатиметься лише за наявності заборгованості, загальна сума якої перевищуватиме 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. На сьогодні неоподаткований мінімум доходів громадян складає 17 гривень. Тобто, субсидія не призначатиметься, якщо загальна сума заборгованості перевищує 340 гривень.

На сьогодні у разі смерті особи, якій було призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, частина невикористаної суми субсидії виплачується одній із осіб, з урахуванням яких було призначено субсидію, за заявою такої особи.

Субсидія не може призначатися одночасно за місцем реєстрації особи та місцем її фактичного проживання.

Цією постановою також переглянуто соціальні нормативи споживання газу для побутових потреб: за наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання з 4,4 куб. метра на одну особу на місяць, до 3,3; за наявності газової плити в разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача з 7,1 куб. метра на одну особу на місяць до 5,4; за наявності газової плити та газового водонагрівача з 14 куб. метрів на одну особу на місяць до 10,5.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДАВівторок, 29 Серпня 2017 14:32 | Переглядів: 392

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]