Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Липень 2024 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

ЕМОЦІЇ, КОМАНДНИЙ ДУХ ТА ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ: «ЇЖАКИ» ТРІУМФУЮТЬ У ФІНАЛІ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» У ЗАПОРІЖЖІ

Фінальна гра проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» відбулась у Запоріжжі.

5 команд зі спортивного орієнтування, демонструючи неймовірну спритність та логічне мислення, змагалися за можливість представити область на всеукраїнському рівні.

В запеклій боротьбі перемогу одержала команда «Їжаки» Запорізького козацького ліцею. Їм вдалося чітко та швидко пройти всі контрольні пункти, обігнавши суперників.

Локацію для фінального етапу змагань допомагали готувати справжні професіонали – фахівці Запорізького обласного центру туризму і краєзнавства.

Маршрут, за словами учасників, виявився цікавим і непростим. Микита Гринь, капітан команди «Їжаки», в захваті від фіналу:

– Я дуже радий цій перемозі. Ми хотіли зайняти перше місце, і це нам вдалося. Впевнений, що і в Києві ми виступимо гідно, – ділиться хлопець.

Друге місце зайняла команда Запорізького січового колегіуму «Кабани». Третє – «Вогняні саламандри» гімназії № 84. Четверте місце посіли «Вівцебики» з Васильєвського ліцею «Сузір’я», а п’яте – «Сірий вовк» Запорізької гімназії № 108.

– Це було дуже круто! Ми з командою тренувалися три місяці. А ще я ходив у походи з батьками та практикувався в Карпатах. І хоча наша команда не здобула перемогу, ми отримали досвід та знайшли нових друзів, – розповів учасник команди «Кабани» Дамир Шило.

Тренер команди «Їжаки» Андрій Оношко пишається своїми вихованцями:

– Ми розпочали тренування зі спортивного орієнтування, як тільки дізналися про проєкт «Пліч-о-пліч». Команда ретельно готувалася до фінального етапу обласних змагань. Двічі на тиждень проводили тренування, у вихідні – виходили до лісу. Тренувалися з картою та компасом. Спортивне орієнтування – це не лише фізична активність, але й розвиток таких важливих якостей, як логічне мислення, швидкість реакції та вміння працювати в команді, – поділився тренер.

Юних спортсменів привітала та нагородила директорка Департаменту освіти і науки ЗОДА Людмила Бухаріна:

– Завдяки проєкту «Пліч-о-пліч» школярі можуть змагатися і розвиватись як майбутні успішні, освічені, спортивні, активні люди. Ми хочемо, щоб наші діти, наші юнаки та дівчата розвивалися та навіть в умовах воєнного стану були щасливими, – підсумувала посадовиця.Четвер, 16 Травня 2024 14:15 | Переглядів: 61

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]