Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Червень 2022 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини

Державна служба зайнятості відповідає на найпоширеніші запитання

Чи можу я змінити центр зайнятості (отримувати послуги   в іншому центрі зайнятості), якщо я переїхав/переїхала в інше місто?  

Так, можете. У разі бажання зареєстрованого безробітного здійснювати пошук роботи, отримувати виплату матеріального забезпечення на випадок безробіття та соціальні послуги в іншому центрі зайнятості така особа подає до обраного центру зайнятості відповідну заяву, на підставі якої формується персональна картка безробітного.

Безробітним, які зареєстровані в центрах зайнятості в районах проведення бойових дій або на тимчасово непідконтрольній території та звернулися до центрів зайнятості інших районів, нарахування виплати допомоги по безробіттю продовжується з урахуванням даних реєстру застрахованих осіб Державного реєстру та Єдиної інформаційно-аналітичної системи Державної служби зайнятості.

Я знаходжуся за кордоном. Чи треба мені писати заяву про зняття з обліку?

Наразі правових підстав припиняти вашу реєстрацію через те, що ви знаходитеся за кордоном, немає. Проте, фахівці служби зайнятості не зможуть у такому випадку в повному обсязі надавати вам послуги, а ви зі свого боку не зможете виконувати свої обов'язки відповідно до Закону України "Про зайнятість населення", зокрема шукати роботу в тому числі за направленнями служби зайнятості, відвідувати роботодавця. Звертаємо вашу увагу, що у разі вашої відмови від послуг служби зайнятості, після вашого повернення в Україну, ви маєте право звернутися до будь-якого центру зайнятості та відновити ваш статус безробітного та виплати допомоги по безробіттю.

 Також можете заповнити заяву онлайн або через чат-бот Державної служби зайнятості https://chatbot.page/WIrtQ4. Реєстрація в службі зайнятості буде припинена.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061)233-11-47

 

 

За матеріалами обласного Центру зайнятостіП'ятниця, 29 Квітня 2022 13:09 | Переглядів: 156

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]