Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Січень 2022 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Пошук

Новини

НЕСАНКЦІОНОВАНЕ ЗВАЛИЩЕ ВІДХОДІВ У КОМИШУВАСІ: ПРОБЛЕМА В ПРОЦЕСІ ВИРІШЕННЯ

Під головуванням першого заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Володимира Шустова  відбулася нарада стосовно  несанкціонованого звалища відходів на території Комишуваської територіальної громади.

На основі проведених досліджень  Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України поінформував, що на зазначначеній ділянці відхилення від норм ДСП не виявлено. Гігієнічні нормативи вмісту забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, зразки ґрунту та гама фон в нормі. Не відповідають вимогам  тільки зразки води з річки Конка, проте забруднення не пов’язано з розміщеними відходами.

Члени наради ухвалили низку рішень, зокрема, продовжити моніторинг стану навколишнього природного середовища; в рамках слідчих дій прискорити виконання заходів з визначення остаточного складу відходів; вжити заходів щодо розрахунку збитків за забруднення та засмічення земельної ділянки.

Нагадаємо, земельна ділянка виявилася забрудненою  відходами (люмінесцентні лампи, металеві бочки з речовинами тощо).   11 жовтня  зазначене питання розглядалось на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

Департамент культури та інформаційної політики ЗОДАПонеділок, 22 Листопада 2021 13:33 | Переглядів: 86

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]