Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Листопад 2023 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини

Про проведення міжнародного заходу Ukrainian Organic Export Days

Доводимо до Вашого відома, що з 20 вересня по 1 жовтня 2021 року Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» (далі – Установа) організовує та проводить міжнародний захід Ukrainian Organic Export Days (далі – UOED).
UOED – це масштабний проєкт, покликаний представити органічний потенціал України міжнародній спільноті, налагодити співпрацю між українськими органічними виробниками та потенційними партнерами за кордоном. Проєкт також націлений на розвиток експортних компетенцій органічних виробників і промоцію органічного виробництва в Україні.
Учасники проєкту матимуть можливість взяти участь у заздалегідь підготовлених бізнес – зустрічах з потенційними партнерами з країн ЄС та у тренінгу з ведення В2В – онлайн перемовин, ознайомитись з торговими можливостями та проаналізувати пріоритетні ринки для експорту.
До участі запрошуються українські виробники органічних продуктів, які можуть підтвердити органічне походження продукції відповідним сертифікатом. Наприклад: BioSuisse, NOP, USDA, EU Organic Bio та інше.
UOED реалізується Державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» спільно з Асоціацією «Ягідництво України». Проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу, надати через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), який виконується компанією Chemonics International, а також за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю органічному та молочному секторах України», що впроваджуються Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).
Матеріали з реалізації проєкту знаходяться за посиланнями:
Захід UOED у Фейсбук: https://cutt.ly/onT0ZY;
Публікація анонсу UOED: https://cutt.ly/WnT0fju;
Повний анонс: https://cutt.ly/InT0xc3;
Анонс на експортному Веб-порталі: https://cutt.ly/fnT0b84.
Контактна особа від Установи провідний фахівець відділу експертної світи ПАЩУКОВ Сергій електронна адреса: spashchukov@epo.org.ua мобільний телефон: 066 423 53 23.

--
Головний спеціаліст відділу економіки та агропромислового розвитку Запорізької районної державної адміністрації Запорізької області
Ганна ЖалдакЧетвер, 08 Липня 2021 14:23 | Переглядів: 279

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]