Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Листопад 2023 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини

НА ВАРТІ ЗАКОННОСТІ ТА ПРАВОПОРЯДКУ

Дуже відповідальна, виснажлива, а інколи – і небезпечна місія покладена на працівників Національної поліції України, які святкують професійне свято 4 липня. Сигнали про злочини можуть іти з десятків, сотень точок одночасно – і всюди необхідно на них реагувати, не шкодуючи ані часу, ані сил на нейтралізацію злих умислів та дій людей.

За першу половину 2021 року Запорізьким РУП ГУНП в області № 6 зареєстровано 4621 порушення, з яких 506 – кримінальні. 122 людини вже отримали підозри. Офіцери громад працюють вдень і вночі, їм допомагає 35 людей штатного складу сектору реагування на виклики (СРПП). Вони перебувають на варті в районі цілодобово. Кожен з них повністю віддає себе правоохоронній діяльності, щодня набуваючи нового досвіду.
В день 25-ї річниці Конституції в Кушугумській ТГ з урочистостями представили власних офіцерів громади: капітана Сергія Волика і лейтенанта Віталія Горецького. Тож відтепер Запорізький район (у старому форматі) – єдиний в області, де офіцери працюють на території всіх громад.
Правове цивільне суспільство, де кожен дотримується закону і не вдається до злочинних дій, складно навіть уявити без охоронців правопорядку. Тому ці хоробрі, видатні люди мають змогу відзначати власне свято. Вітаємо всіх поліцейських району зі святом, зичимо витривалості, мужності, наснаги та справедливості в житті, за яку вони щоденно б’ються зі злочинністю для блага простого народу!


На фото: заступник начальника відділення з превентивної діяльності відділення № 6 Запорізького РУП ГУНП в області, підполковник Андрій Шанін; офіцер Широківської громади, капітан Єгор Малієнко; офіцер Широківської громади, старший лейтенант Тетяна Груша; офіцер Біленьківської громади, капітан Євгеній Вязанок.

Віталій АНДРІЄЦЬ, ЗАПОРІЗЬКА РАЙОННА ГАЗЕТА “ЧЕРВОНИЙ ПРОМІНЬ”П'ятниця, 02 Липня 2021 10:29 | Переглядів: 333

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]